NOWOŚĆ! Kondensatory WXEw

Kondensatory przeciwzakłóceniowe klasy X2 o podwyższonej odporności na oddziaływanie temperatury i wilgotności, przeznaczone do pracy w obwodach wymagających długoterminowej stabilności parametrów.

Strefa inwestorów

Zakłady Podzespołów Radiowych "MIFLEX" SA – producent podzespołów elektronicznych biernych, z ponad sześćdziesięcioletnim doświadczeniem, również na rynku międzynarodowym – poszukują inwestora branżowego lub finansowego gotowego wesprzeć nasz biznes.

Zakłady Podzespołów Radiowych MIFLEX SA są firmą działająca na rynku od 1957 r. Firma rozpoczęła swoją działalność od produkcji prostych kondensatorów radiowych, obecnie jest jednym z największych producentów podzespołów elektronicznych w Polsce. Spółka zlokalizowana jest w Kutnie przy ul. Grunwaldzkiej 3.
Spółka zajmuje teren wraz z budynkami o powierzchni ok.1 ha, powierzchnia użytkowa budynków 3900 m2. Powyższa nieruchomość posiada uregulowany stan prawny.

MIFLEX SA-RODO

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 roku weszło  w życie RODO – nowe rozporządzenie o ochronie danych osobowych, które obejmuje państwa członkowskie Unii Europejskiej.

 W związku z nowymi regulacjami dokładamy starań, aby dostosować nasze działania do unijnego rozporządzenia, by zagwarantować większe bezpieczeństwo danych osobowych w zakresie informowania  o ich przetwarzaniu, dostępie i możliwości modyfikacji oraz korzystania z innych uprawnień, które gwarantuje rozporządzenie. Jesteśmy administratorem danych i działamy w oparciu o standardy przetwarzania danych, ich zabezpieczania, a także dostosowujemy się do zmieniających się uwarunkowań prawnych.

Dane do pobrania PDF

Witamy na naszej stronie

Mamy już 66 lat...

Zakłady Podzespołów Radiowych “MIFLEX” w Kutnie powstały w 1957 r., rozpoczynając swoją działalność od produkcji prostych kondensatorów radiowych. Obecnie firma jest największym producentem szerokiego spektrum podzespołów elektronicznych biernych w Polsce. Ich zastosowania obejmują m.in. sprzęt AGD, oświetleniowy, audio, energoelektryczny, maszyny i urządzenia elektryczne (pompy, wentylatory, elektronarzędzia), silniki prądu jednofazowego, kompresory i inne.

Zakłady Podzespołów Radiowych MIFLEX SA

ul. Grunwaldzka 3,

99-300 Kutno, Polska

+48 24 355 11 00

Email: miflexsa@miflex.com.pl

NIP: 775-00-00-870

KRS: 0000183753

Fax: (+48) 24 355 11 88